Готель

Зупинившись в готелі «Аристократ'», Ви опиняєтеся в самому серці нашого улюбленого міста. Готель затишно розташована поруч з Полтавським Академічним драматичним театром ім. Миколи Гоголя. Вулиця Жовтнева, колишня Олександрівська, знаходиться в двох кроках від «Аристократа» і призводить Вас в Корпусний сад, де Ви потрапляєте в таємничу атмосферу середини 19-го століття. На відстані 500м від готелю історичний центр міста: Іванова гора з величним Успенським собором, меморіальним музеєм-садибою творця літературної української мови Івана Котляревського. З Білої альтанки, самого романтичного місця м. Полтави, Ви побачите захоплюючу дух панораму старого міста - Хрестовоздвиженський монастир, Поділ, Інститут шляхетних дівчат ...

Готельно - ресторанний комплекс «АРИСТОКРАТ'» гостинно відчинив свої двері для перших відвідувачів до чергового Дня народження нашого міста 23 вересня 2013р. І готель, і ресторан - це втілення сучасних вимог комфортного проживання та вишуканої кухні. Готель пропонує для проживання 46 номерів різної категорії (90 місць), послуги конференц - зали (до 25мест). Ресторан розрахований на 50 осіб (банкет до 70 чол.).

     Клієнти готелю «АРИСТОКРАТ'» стають членами нашої невеликої сім'ї на час їх перебування у нас. Ми намагаємося зробити все, щоб у Вас не пропадало бажання повертатися до нас знову і знову.

Для нас важливі дві речі - Ваша думка і наша репутація!